Leerlingen uit groep 8 kunnen zich aanmelden voor het Laurens, schooljaar 2024/2025. Klik hier voor meer informatie en het inschrijfformulier.

Het Laurens Lyceum is een zelfstandige, middelgrote en sportieve school.

Het Laurens Lyceum is een zelfstandige middelbare school in Rotterdam-Hillegersberg. Het Laurens is een relatief kleine school (ong. 1.000 leerlingen), die havo, havo/vwo, vwo en gymnasium onderwijs verzorgt.

Wij staan bekend om de fijne sfeer en aandacht voor alle leerlingen.

Lees hier meer over onze persoonlijke aanpak, lessen, visie en kwaliteitsbeleid.

Wil je meer informatie over ons onderwijs in de brugklas, over instromen in de hogere jaren, of de havo doen na een vmbo-diploma, klik dan door via één van de buttons.

Insta updates van het Laurens

𝗗𝗲 𝗲𝘅𝗮𝗺𝗲𝗻𝘂𝗶𝘁𝘀𝗹𝗮𝗴𝗲𝗻 𝘇𝗶𝗷𝗻 𝗯𝗶𝗻𝗻𝗲𝗻! Gefeliciteerd aan alle geslaagden! 🎓💐 Jullie harde werk en doorzettingsvermogen zijn beloond. Geniet van deze welverdiende mijlpaal en veel succes met jullie volgende avontuur! #examens #examenuitslag #laurenslyceum #schaken #havo #vwo #gymnasium #opendag #openhuis #proeflessen #kennismakingsles #openlesmiddag #voorlichting #informatieavond #groep8 #basisschool #rotterdam #onderwijsrotterdam #onderwijs010 #hillegersberg @onderwijs010 ...

𝗪𝗶𝗷 𝘇𝗼𝗲𝗸𝗲𝗻 𝗻𝗶𝗲𝘂𝘄𝗲 𝗰𝗼𝗹𝗹𝗲𝗴𝗮`𝘀!
Voor het aankomende schooljaar (`24-`25) zijn we op het Laurens Lyceum op zoek naar enthousiaste en gedreven professionals om ons team te versterken. We zoeken:

📚Docenten voor Aardrijkskunde, Wiskunde en Engels
👩‍🏫Teamleider HAVO Bovenbouw
🔬TOA Natuurkunde

Ben jij of ken jij iemand die onze school wil verrijken met hun passie en expertise? Bekijk dan snel de vacatures op meesterbaan.nl en wie weet zien we jou binnenkort op het Laurens Lyceum!

#laurenslyceum #havo #vwo #gymnasium #groep8 #basisschool #rotterdam #onderwijsrotterdam #onderwijs010 #hillegersberg @onderwijs010 #werkenbij #meesterbaan #vacature #docent #natuurkunde #wiskunde #Engels #Teamleider #TOA
...